Дізнатися більше про технології Smart в освіті

За останнє десятиліття в Україні відбувся вибух ІКТ. Цьому сприяла активність провідних світових компаній з виробництва комп’ютерної та іншої РОЗУМНОЇ техніки.

2946-collaboration-background4[1]

НАВЧАЙТЕСЬ РОЗУМНО!

НАВЧАЙТЕ РОЗУМНО!

ЖИВІТЬ РОЗУМНО!

 

У все більшій кількості навчальних аудиторій замість традиційних технічних засобів: кінопроекторів, кодоскопів, або поряд із ними, встановлюють інтерактивні дошки, мультимедійні цифрові проектори, системи відтворення аудіовізуальних навчальних матеріалів, комп’ютери, тощо.

Застосування інформаційно-комунікаційних технологій суттєво підвищує культуру і результативність педагогічної праці. Вам, вчителю чи викладачу, не доведеться малювати на дошці кілька разів на день одні й ті ж схеми, записувати формули, яким постійно не вистачає місця на чорній чи зеленій класній дошці, постійно відмивати руки та відчищати одяг від крейди.

Ваші учні та студенти сприйматимуть матеріал, що подається на інтерактивній дошці з повагою до Вас, Ваших знань, просунутого володіння сучасними пристроями та засобами.

title_9742

Сьогодні, понад 2 млн. інтерактивних дошок SMART Board встановлені в класах і офісах в усьому світі. Більше 30 млн користувачів активно вивчають і використовують продукти SMART кожен день, пристрої SMART доступні в кожній канадській провінції, американському штаті, в кожній муніципальній установі Великої Британії та більше ніж у 175 країнах світу.

 

В Україні близько 2 % навчальних аудиторій обладнані інтерактивними дошками. Це скільки? Якщо у середньому школа має 50 навчальних аудиторій, то вищі навчальні заклади мають їх понад 500.

29786369[1]Тоді у кожній школі по 1 інтерактивній дошці, а у ВиШах по 10? Але, насправді далеко не так.  У навчальних закладах, що спрямовані на виховання конкуретноздатних на ринку праці випускників, по 2 інтерактивні комплекси і більше. Є й такі, де 90% аудиторій обладнані сучасною технікою. У Київському університеті імені Бориса Грінченка більше 70 дошок, з якими ефективно працюють викладачі.

Навчальні заклади отримують сучасну техніку різними шляхами: купують за передбачені бюджетом кошти, за кошти спонсорів, отримують як приз за виграш у різноманітних конкурсах. Серед усього розмаїття інтерактивних дощок 60 % припадає на дошки SMART.


Компанія SMART, від назви якої ми й маємо назву інтерактивної дошки, є піонером розробки інтерактивного обладнання для навчання та бізнесу. З 1991 року залишається лідером у цій галузі, завдяки ще й тому, що розробляє й постійно удосконалює програмне забезпечення, яке безперечно є серцем – головним двигуном інтерактивності усіх пристроїв.

 


doshka[1] SMART через компанію Літер, офіційного представника в Україні, пропонує світовому освітньому співтовариству найдосконаліші на ринку інтегровані рішення на базі різних продуктів, побудованих на програмному забезпеченні SMART Notebook,  Це рішення прийнятне в освітньому середовищі для  будь-якого профілю і спрямова
ності навчання:

 

 

 • робота в аудиторії,
 • робота в невеликих робочих групах,
 • індивідуальне або дистанційне навчання. 

 *Статистичні дані наведені зі звітів компанії Futuresource Consulting

 

 

line[1]

 

Для Вашої успішної педагогічної діяльності, ефектного проведення занять, успішного проходження чергової атестації,  у

навчальному центрі SMART Київського університету імені Бориса Грінченка

navch_centr[1]
line[1]

title_9743

 

 

 

 

 • 543e163125ee7aee4badf58745660f58[1]вільно користуватися інтерактивною дошкою SMART Board,
 • унаочнювати теоретичний матеріал з будь-якого предмету,
 • створювати власні авторські розробки у програмному забезпеченні SMART Notebook,
 • використовувати дистанційні форми навчання,
 • b051f77adb1d081819a72439ac5972c1[1]впроваджувати тестові технології оцінювання навчальних досягнень,
 • створювати cучасні інтерактивні електронні ресурси,
 • знаходити готові розробки на спеціальних ресурсах,
 • спілкуватись з колегами-однодумцями,
 • виставляти свої розробки у мережі інтернет,
 • брати участь у конкурсах та вигравати!

line[1]

abe94a62a469c356960ef1c36824f480[1]

Для викладачів доступні понад 100 тисяч готових інтерактивних уроків з різних дисциплін з використанням у навчальному процесі інтерактивної дошки SMART Board. Також можна використати окремі цікаві елементи уроків, оригінальні педагогічні рішення своїх колег.


line[1]Серед вагомих переваг ПЗ SMART Notebook є можливість створення та використання інтерактивних завдань:

 • smart-board-885ix2-smp[1]
  • створення анаграм
  • сортування слів у колонки
   • сортування зображень у колонки
   • позначення точок/місць на карті світу, на тілі людини, системі координат, тощо
   • встановлення логічної послідовності зображень
   • завдання на логічні пари: малюнок та слово, яке йому відповідає
   • завдання для демонстрації значення слова: 2 колонки, у першій саме слово, у другій – його значення, учню/студенту необхідно розмістити слова навпроти їх значень  треба перетягнути слово у відповідне місце у першу колонку
   • завдання для розвитку пам’яті – підбір від двох до дванадцяти пар зображень4[1]

   

  • робота з текстом - розміщення до 8 речень у логічному порядку

  • хронологічна лінія, на якій можна дати від 2-х до 10-ти точок. Натисканням на точку виводиться додаткова інформацію кожного пункту
  • тест до 10 тестових завдань з 4 варіантами відповіді, де одна вірна. Перевіряється автоматично та підраховує суму балів у відсотках, враховуючи невдалі спроби.

 

line[1]Щоб опанувати ПЗ SMART Notebook – основу для роботи з дошкою SMART Board, ми пропонуємо тренінги з кваліфікованими фахівцями.

1e4005da742990d0c476459fb6f9f610

Ми постійно удосконалюємось, випробовуємо різні формати проведення тренінгів. Тренінги розраховані на 12 годин активної роботи з тренером. То ж запрошуємо до участі!

Скриншот 2014-01-23 14.24.58

Дводенний тренінг. Два дні підряд або два дні з перервою у тиждень, початок о 10:00, закінчення - приблизно о 16:00 (залежно від рівня підготовленості групи)

Триденний тренінг. Початок о 15:00.

 

Також пропонуємо серію майстер-класів для удосконалення авторських ресурсів.

Скриншот 2014-01-23 14.19.21


Місце проведення – Навчальний центр SMART Київського університету імені Бориса Грінченка  (к. 213, корпус по вул. маршала Тимошенка, 13-Б)

Скриншот-2014-01-20-13.38.47 копия

 

Вартість участі у тренінгу - 600 грн. (для киян - знижка 50% (300 грн.) за повний курс за одного учасника (може бути безготівковий переказ від організації або оплата у будь-якому банку по квитанції - реквізити надамо у електронному вигляді).

Відшкодування на проживання, харчування та транспортні витрати – за рахунок відряджуючої сторони.

За попередньою домовленістю можемо допомогти з бронюванням місць у сучасних хостелах (вартість 70-120 грн за добу) або у готелі (від 200 грн. за добу)

 

Найближчий тренінг: за набором груп

Щоб зареєструватись заповніть on-line заявку або зателефонуйте координатору проекту 

Дізнатись коли, де та як проводяться тренінги для Вас можна також на сторінці нашого навчального центру.

 

Цена:
Описание:
Заполните форму

Курси Smart Board

За останнє десятиліття в Україні відбувся вибух ІКТ. Цьому сприяла активність провідних світових компаній з виробництва комп’ютерної та іншої РОЗУМНОЇ техніки. 2946-collaboration-background4[1] НАВЧАЙТЕСЬ РОЗУМНО! НАВЧАЙТЕ РОЗУМНО! ЖИВІТЬ РОЗУМНО! У все більшій кількості навчальних аудиторій замість радиційних технічних засобів: кінопроекторів, кодоскопів, або поряд із ними, встановлюють інтерактивні дошки, мультимедійні цифрові проектори, системи відтворення аудіовізуальних навчальних матеріалів, комп’ютери, тощо. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій суттєво підвищує культуру й результативність педагогічної праці. Вам, вчителю чи викладачу, не доведеться малювати на дошці кілька разів на день одні й ті ж схеми, записувати формули, яким постійно не вистачає місця на чорній чи зеленій класній дошці, постійно відмивати руки та відчищати одяг від крейди.